Pearl Protector by Dilay Şahin
 Pearl Protector by Dilay Şahin
 Pearl Protector by Dilay Şahin

DS V-LINE Pearl Protector by Dilay Şahin

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Dİlay Şahin Özel Formüllü Koruyucu Güneş Kremi 

 • Cildimizi güneş ışınlarına karşı koruyan ve aynı zamanda cilt tonunu eşitleyen ve aydınlatan cok fonksiyonlu bir güneş kremi.
 • Ürünün SPF50PA+ ile UV ışınlarının etkilerine karşı cildi uzun süreli korudugu kanitlanmistir. Özel geliştirilmiş içeriği ile cildinizin uzun süre korunacağinden tamamen emin olabilirsiniz.
 • Ancak güneş koruyucunun daha etkili olması için sizin cilt tipinize göre hazırladığımız rehbere uyarak aralıkları kontrol edebilirsiniz.
 • Probiyotik içeriği yardımı ile, cildimizi koruma altına alarak güneş, çevre kirliliği ve serbest radikaller gibi zararlı etkenlere karşı savunmaya yardımci oluyor. Böylece ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü, hassasiyet ve kızarıklık gibi çeşitli cilt problemlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.
 • Cildi dış etkenlere karşı daha güçlü hale getirirken pH dengesini de koruyan probiyotikler, cildin ideal nemine kavuşmasına yardımcı oluyor.
 • Cildi nemlendirirken UVA, UVB ışınlarına ve kirliliğe karşı cildi koruyor. Bu sayede çevresel faktörlerin cilde verdiği zararın önüne geçerek, erken yaşlanma belirtilerine engel oluyor. Yapısı çok hafif olduğu ve parlama yapmadığı için de her gün rahatlıkla kullanılabiliyor.
 • Her Mevsim Güneş Kremi Kullanmamizin Modern Dünyada Cok Önemli Oldugunu Unutmayın.

 

 

 • UV-A VE UV-B IŞINLARINA KARŞI KORUR

Özelikle günün öğle saatlerinde güneşin ışınları dik bir açıyla dünyaya gelir. Mor ötesi adıyla da bilinen bu ışınlar radyasyon içerir. DS V-LINE Pearl Protector ise ciltte koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu da ışınların zararlı etkilerini en aza indirir.

 

 • FOTO YAŞLANMAYI DURDURUR

Güneş ışınlarının ciltte geçici ve kalıcı olarak verdiği hasara foto yaşlanma denir. Periyodik aralıklarla kullanılan güneş kremleri ise foto yaşlanmanın önüne geçer. Cildi beslediği için kırışıklıkları giderir ve cildin sağlıklı görünümünü korur.

 

 

 • YANIKLARI ÖNLER

Doğrudan güneş ışınlarına maruz kalan kişilerde 1. ve 2. dereceden güneş yanığı oluşabilir. Bu yanıklar iltihaplanmaya yol açtığı için son derece tehlikelidir. Güneş yanığı riskini en aza düşürmek için de koruyucu kremler kullanılmalıdır. Güneşe çıkmadan 10 dakika önce güneş koruyucu kremlerin kullanılması çok daha faydalıdır.

 

 

 

 

 • CİLT LEKELERİNE İYİ GELİR

DS V-LINE Pearl Protector hem lekelerin açılmasını destekler hem de lekelenme karşıtıdır.

 

 • CİLT KANSERİ RİSKİNİ AZALTIR

UV-A ve UV-B ışınlarındaki radyasyon, cilt hücrelerinin DNA'sını değiştirecek kadar güçlüdür. Güneş kremi kullanımı ise cilt yapısını onarır ve cilt kanseri riskini azaltır.

 

 

Kullanımı:

 

 

1.Temizledikten ve temel cilt bakım adımlarını uyguladıktan sonra,

Yüz ve boyun bölgesine yaklaşık 2 gr güneş kremi sürülmelidir.

Kural: 2mg/cm2.

 

 

2.Kremi yüzünüze eşit olarak alın ve

daha hızlı emilim için

hafifçe masaj yapın.

 

 

3.Yüzü küçük olan kişiler için yaklaşık 1,5 gr yeterli olacaktır.

Bu nedenle miktar, alanın büyüklüğüne bağlıdır.

 

 

 

 

Ürünü güneşlenmeden 20 dakika önce cildinize sürün. Suya girip çıktıktan sonra

 

 

kurulanın ve uygulamayı tekrarlayın. Bütün Yıl boyunca kullanılabilir.

İçindekiler: Aqua, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Poloxamer 338/PPG- 51/SMDI Copolymer, Helichrysum Italicum Extract, Dimethiconol, PEG 100 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Cetearyl Alcohol (and) Coco glucoside, Octocrylene, Homosalate, Fragrance.

Dikkat: Sadece harici kullanım içindir. Gözle teması halinde gözleri iyice yıkayın. Serin ve kuru tutun. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Net Weight: 60 ml

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR